Rozhodli jsme se vytvořit prosperující a rozvíjející se firmu na české podnikatelské scéně, a proto jsme spojili naše zkušenosti a znalosti, a založili v roce 2018 firmu 2FiM Cars s.r.o. Sídlíme v České Lípě v ulici U Katovny 775 a v nejbližší době pro své zákazníky chystáme další novou pobočku. V současné době máme k dispozici dva velmi schopné mechaniky, kteří se o auta našich zákazníků starají s největší pečlivostí.

Pneuservis, autoservis a mnoho dalšího

V našem pneuservisu nabízíme našim zákazníkům kompletní služby od samotného přezutí, až po opravy defektu nebo uskladnění a likvidaci pneu. Zároveň nabízíme nové pneumatiky, které je u nás možné vybrat ze široké nabídky značek. K dostání jsou i ojeté pneumatiky dle aktuální nabídky.

Jako jedni z mála autoservisů se nebráníme zákazníkům, kteří si přinesou své vlastní náhradní díly. Není tedy nutné je zakupovat výhradně u nás. Pokud ovšem bude potřeba, jsme schopni a hlavně ochotni sehnat podle přání zákazníka díly originálních značek i druhovýroby, levnější nebo dražší značky za velmi nízké ceny. Dodání bývá do druhého dne, u speciálních nebo náročnější věcí se dodání prodlužuje povětšinou na dva dny.

V současné době budujeme obchod, kde budou k dostání náhradní díly všech možných značek a hlavně za lepší ceny. Naši zákazníci, kteří si opravují auta sami, budou moct nakupovat levněji a pohodlněji než do teď.

Ve všech oborech našich činností praktikujeme individuální přístup a profesionalitu. Od nás odjíždí spokojený zákazník s dobře fungujícím autem.

Jak to vidíme do budoucna?

Naším cílem je vytvořit velkou fungující firmu, která může našim zákazníkům nabídnout kompletní služby, co se týká péče o automobily. Počínaje opravami pneu, širokou nabídkou nových a ojetých pneu, veškerých oprav osobních aut a dodávek – opravami karosérií, motorů, lakování, opravami elektroinstalace. A to vše za ceny pro každého.

Chceme půjčovat závodní auta těm, kteří si chtějí vyzkoušet, co cítí jezdec na okruhu. A komu se to zalíbí, postavíme mu závodní auto podle jeho přání a představ.

Tým 2FiM Cars s.r.o.